Vries- en koelcontainers huren

Voor betrouwbare vries- en koelopslag van -70 °C tot +40 °C biedt Trane Rental Services direct inzetbare ISO-containers in de maten 10′, 20′ en 40′. Trane vries- en koelcontainers zijn uitgerust met de meest geavanceerde controller in de markt. Geen enkel ander product levert zo’n breed temperatuurbereik met een dergelijke nauwkeurigheid. Voor nog meer zekerheid is 24/7 bewaking op afstand een optie, evenals een dieselgenerator als back-up. Naast huur is ook ‘Equipment as a Service’ mogelijk.
Flexibel inzetbare containers voor koude-opslag
De volledig elektrische Trane koel/vries-units zijn ideaal bij events, ter vervanging bij revisie of uitval, of als tijdelijke of permanente uitbreiding van de eigen koel- of vriesfaciliteiten.
Trane Rental Services zet deze snelle, betrouwbare oplossing met succes in voor een breed scala aan klanten: levensmiddelen- en drankenindustrie (food & beverage), supermarkten, magazijnen, festivals en andere evenementen, R&D- en hightechbedrijven, medicijnenfabrikanten, biotechnologie en gezondheidszorg.
Trane koel- en vriescontainers zijn uitgerust met telematica en zoals gezegd is 24/7 monitoring op afstand een optie. Ook zijn ze GDP Pharma gecertificeerd en Controlled Atmosphere is mogelijk.
Het eenvoudige ontwerp maakt deze containers voor koelopslag bovendien bijzonder gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te onderhouden.
Kies uit:
- Trane C-Store 20/40HC tot -40 °C
- Trane C-store G 20 tot -30 °C, duurzaam met laag GWP koudemiddel
- Trane C-Store G Plus 20 idem, plus dubbele isolatie voor extra laag energieverbruik
- Trane SuperFreezer 10/20 tot -70 °C